Author: a***3
Date:
Review: It work perfectly fine . It has SIM card and SD card tray .I’m using it for school work .The color is amazing . It comes with cable , earphones,pen keyboard and pouch ❤️
Màu sắc: Bàn phím màu hồng và tím
Price: 1.609.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041852626036603 |
Author: a***3
Date:
Review: It work perfectly fine . It has SIM card and SD card tray .I’m using it for school work .The color is amazing . It comes with cable , earphones,pen keyboard and pouch ❤️
Màu sắc: Bàn phím màu hồng và tím
Author: k***6
Date:
Review: GOOOOD
Màu sắc: Xám
Author: C***r
Date:
Review: perfect for what I need.love the colour
Màu sắc: Bàn phím vàng
Author: r***7
Date:
Review: That amazing 🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶😊🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶
Màu sắc: Màu xám với bàn phím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm